Eskitme Tabela hakkımızda

Biz Kimiz ?


ahsap-zeminli-kutu-harf-tabela-2

Neden
Biraz Eskitmiyoruz ?


Ekip olarak retro görünümlü tasarımlarımızla sizleri biraz eskilere götürüyoruz. Yaşam alanlarınızı göz alıcı doğal materyeller ile imal ettiğimiz aksesuar ve tabelalarımızla güzelleştirmeyi kendimize görev edindik. Eskitme tabelalar ile eviniz ya da işyerlerinizin görünümüne sıcaklık ve samimiyet katıyoruz. Neden biraz eskitmiyoruz ?
T

Biz tabela üretimini sanat olarak gören bir ekibiz. Tabela ve aksesuarlar bireysel ve iş yaşamınızda sizin kimliğinizi yansıtır. İsteğinize ve zevkinize göre ister ahşap, ister metal, ister ferforje isterseniz ise ışıklı olarak imal ettiğimiz tabelalarımızla kimliklerinizi güçlendiriyoruz..

1 Comment

  1. Sevnur Porto dedi ki:

    Villamız İçin çok güzel Ferforje ahşap karışımı bir tabela arayışı içerisindeydik . İnternetten yolum eskitme tabela şirketine geldi . İyi ki de geldi . Başta Firma Sahibi Eda Hanım ve Eşi olmak üzere inanılmaz yardımcı oldular . Planlama , ürün tasarımı vs … konularında bizi Harika bir şekilde yönlendirdiler ve sonuç olarak doğumgünümde tabelamıza kavuştuk . Harika bir ürün geldi . Beklediğimden daha da iyiydi . Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz . Kesinlikle tavsiye ediyoruz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir