Ahşap Tabela Hakkında Bilgilendirme Yazısı

Ahşap Tabela Hakkında Bilgilendirme Yazısı

Ahşap tabela kullanım alanları ; 

Üretimini yaptığımız ahşap tabelalar hem iç mekan hem dış mekana uygun olarak imal edilmektedir. Ahşabın koruyucu verniğini kullandığınızda her türlü kullanımda uzun vade de sıkıntı yaşanmaz. Tercih eden firmalar arasında Butik cafe ve restorantlar, butik oteller, sanat icra merkezleri, otantik ve klasik mekanlar, barlar yer almaktadır.

ahsap-zemin-metal-harf-tabela

Ahşap tabela çeşitlerinden bazılarını saymak gerekirse şu şekilde örnek verilebilir;

Ahşap banko arkası tabela – Ahşap fener tabela – Ahşap ferforje tabela – Ahşap kapı giriş tabelası – Eskitme ahşap Cafe Tabelası – Retro Ahşap Tabela – Klasik Ahşap Tabela olarak değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra ahşap cnc oyma ile oyularak fırça boya yardımı ile renklendirilebilir. veya lazer yakma tekniği ile uygulanabilir. Müşterilerimizin firma logolarına uygun olarak ahşap üzerinde çalışmalarımızı yaparak tavsiyelerde bulunuyoruz. Benzer Tabela Modellerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz.

Ahşap Kapı Yönlendirmesi - İç Mekan

Ahşap Kapı Yönlendirmesi – İç Mekan

Ahşap Yönlendirme Tabela ;

Bu tarz ürünler şıklık bakımından göze hoş gelen ürünlerdir. Firma içlerinde veya butik oteller’de, cafe, bar tarzı mekanlarda oda numarası veya wc tabelası olarak kullanılabilir. Dış mekanda ahşap yönlendirmeler otantik mekanlarda bahçeli restaurant veya cafelerde hoş ve otantik görünüm sağlamaktadır. Dış mekan bahçe yönlendirmelerinizi ahşaptan yaptırmak isterseniz size 3 boyutlu bir tasarım hazırlama imkanımız vardır. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

ahsap-bira-acacak

Ahşap Aksesuarlar ;

Ahşap tabela dediğimizde sadece tabeladan bahsetmedik aslında. Aksesuar olarak ahşap tercih edilen içki standları şaraplık, viski standı imalatı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra ahşap ev dekorasyon aksesuarları kişiye özel üretmekteyiz. Ahşap ürün teşhir standları vs.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir